Oferta

Wszystko co musisz wiedzieć

O nas

 Specjalizujemy się w profesjonalnym prowadzeniu imprez takich jak:

 

- Wesela

- Bale sylwestrowe

- Bale karnawałowe

- Imprezy firmowe

- Rocznice

- Urodziny

- Studniówki

- Dyskoteki

- Prywatki

 

Nasze bogate doświadczenie, zdobyte w jednym z najpopularniejszych bydgoskich klubów zagwarantuje Państwu wspaniałą zabawę do białego rana. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego muzyka dobierana jest zgodnie z gustami naszych Klientów i do charakteru prowadzonej imprezy.

 

Wesela organizowane są z pełnym prowadzeniem, to znaczy od przywitania gości, poprzez pierwszy taniec, oczepiny, zabawy i konkursy, aż do pożegnania. DJ jest w stanie zagrać wszystko, w przeciwieństwie do zespołu muzycznego. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi muzycznemu nie jesteśmy ograniczeni praktycznie w żaden sposób. Kolejnym plusem jest to, że grane utwory są w oryginalnych wersjach, a co za tym idzie, w takich jakie Państwo znają i kochają. Prawdą jest że muzyka łączy pokolenia, tak więc na weselach staramy się abym młodsi jak i starsi goście bawili się wyśmienicie.

 

Ponieważ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, w celu ustalenia przebiegu imprezy umawiamy się na spotkanie na którym ustalamy plan imprezy, dobieramy muzykę, a w przypadku wesela, razem z Parą Młodą wybieramy utwór na pierwszy taniec, omawiamy przebieg oczepin i podziękowania dla rodziców. Młodzi powinni także przygotować listę z piosenkami, które koniecznie chcieliby usłyszeć.

 

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zarówno nagłośnieniowym jak i oświetleniowym co w połączeniu z prawdziwym djskim turntablem gwarantuje wspaniałą atmosferę na każdej imprezie.

 

Dlaczego warto postawić na nas?

 

Chociaż by dla tego, że jako jedni z nielicznych gramy muzykę nie tylko z płyt CD, ale także z klasycznych, starych i pełnych czaru płyt winylowych, co w dzisiejszych czasach jest niestety już rzadkością.

 

 

Nasi partnerzy

© DjTeam.org